Ekonomi / Güncel / Politika / Sağlık / Siyaset

GEMİSANDER`DEN ANLAMLI BAĞIŞ

Kısa adı GEMİSANDER olan Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği'nin yeni yönetimi Aliağa Devlet Hastanesi'ne anlamlı bir bağışta bulundu.
GEMİSANDER'in yeni başkanı Kamil Önal öncülüğündeki Yönetim Kurulu heyeti Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Aliağa Devlet Hastanesi'ne 16 adet ortopedik yatak bağışında bulundu.

Dernek ile birlikte 8 firmanın katılımıyla yaklaşık 100.000 TL değerindeki yatakların hastaneye tesliminde konuşan GEMİSANDER Başkanı Kamil Önal " herkesi bu ve benzeri kampanyalara katılmaya davet ediyoruz. Hastanemizin eksiği olan 16 yatak daha var.İnşallah onları da temin edeceğiz" derken derneğin Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreteri Mesut Yolcu'da " GEMİSANDER'in bu hareketinin diğer sanayi kuruluşlsarına örnek teşkil etmesini istiyoruz" diye konuştu.

Aliağa Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Ali Fuat Yalvaç ise Medyatik Kanal'a yaptığı açıklamada ""şunları söyledi:"Hastalarımız ve bizim için çok değerli olan bu bağış için başta dernek başkanımız olmak üzere tüm katılımcılara çok teşekkür ediyoruz"

Teslim töreninin ardından Dernek Başkanı Önal ve katılımcı firmalara birer plaket takdim edildi.
Bu haber 18.12.2018 19:04:31 tarihinde eklenmiştir.İlgili Etiketler

aliağa
gemisander
yatak bağışı

Okuyucu Yorumları

Radyo